تبلیغات
سایت مالکان زمین های امامزاده قاسم-نیاوران خیابان بوکان - مطالب آذر 1394

خبر مهم : استمداد از ائمه جمعه

نویسنده : سایت مهاب شهر دوشنبه 30 آذر 1394 07:22 ب.ظ  •   

به اطلاع مالکین محترم زمینهای امام زاده قاسم (نیاوران ) میرساند پس از گذشت 8 سال از دستور رهبر انقلاب  و عدم اهتمام وزارتین جهاد و مسکن در حل مشکل مالکین سر آخر سرکار خانم نورمحمدی نماینده محترم مالکین زمینهای امام زاده قاسم طی نامه ای شرح ماوقع و اسناد مثبته  را به پنج تن از ائمه جمعه موقت تهران ارسال و استمداد کمک از آن مراجع نموده اند .
بدیهی است پیگیری تک تک مالکین محترم نسبت به نامه ارسالی به دفاتر ائمه جمعه تهران ( در محدوده کاری یا سکونت و بصورت حضوری یا تلفنی )   تائیدی بر اهمیت موضوع و  نحوه اقدام و پیگیری آتی آن بزرگواران و انعکاس این مهم به رهبر معظم انقلاب خواهد داشت . 

1- آیت الله   امامی کاشانی
2- آیت الله  جنتی
3- آیت الله  خاتمی
4- آیت الله صدیقی
5- آیت الله موحدی کرمانی

در صورت اطلاع از شماره تلفن دفاتر ائمه جمعه  به اطلاع مالکین محترم خواهد رسید.
شایان ذکر است نمونه نامه ارسالی به ائمه جمعه و همچنین نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد در بخش ادامه مطلب همین بخش آمده است

ادامه مطلب
برچسب ها: زمینهای امام زاده قاسم نیاوران ، مهاب شهر ،
آخرین ویرایش: جمعه 4 دی 1394 08:20 ب.ظ

راهکارهای بازرس ویژه وزیر جهاد

نویسنده : سایت مهاب شهر چهارشنبه 18 آذر 1394 12:00 ق.ظ  •   

در پی تجمع 20 مهرماه در مقابل وزارت جهاد تعدادی از مالکین پس از گذشت دو ماه ملاقاتی حضوری با اقای فریدون نورین بازرس ویژه وزارت جهاد داشته اند که اجماع نظر همگان بر حسن نیت اقای نورین و اراده ایشان بر حل مشکل و احقاق حقوق مسلم مالکین از جمله دستاوردهای این ملاقات و ملاقات های  مکرر نمایندگان تشکل ها و تعاونی ها بوده است که ذیلا به اهم راهکار های پیشنهادی ایشان اشاره میگردد :

1- تجمیع در زمینهایی که قابلیت ساخت را دارند وگرفتن تراکم مسکونی تجاری از شهرداری
 
2-  مجوز تفریحی ، توریستی  برای زمینهای که قابلیت مجوز تفریحی را دارند 

3-  معوض های خارج ازتهران که اصلا نه اعضاء راضی هستند و نه جناب نورین 


نورین میگوید : من عهدبسته ام این کار را انجام بدهم یا  اعتماد و آزمایش میکنید یا هر چه خود میدانید

ضمنا از لینک مرتبط در همین بخش میتوانید جزئیات بیشتری را مطالعه نمایید.


دنبالک ها: لینک مرتبط سایت کاشانه ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 18 آذر 1394 12:27 ق.ظ

بالاخره ربط داره یا نداره ؟؟؟

نویسنده : سایت مهاب شهر سه شنبه 17 آذر 1394 11:03 ب.ظ  •   

جناب افشار  معاون وزارت جهاد به روایت برخی نمایندگان مجلس و در حضور آنان موضوع زمینها را مرتبط با وزارت جهاد دانسته اما در جواب به انتقاد شدید دکتر هاشمی عضو کمیسیون عمران مجلس آنرا مرتبط به وزارت راه و شهرسازی می دانند !!!!!!!!لطفا متن کامل نامه آقای هاشمی نماینده محترم تهران و عضو کمیسیون عمران مجلس به وزیر جهاد و پاسخ وزیر جهاد به کمیسیون عمران را از لینک مرتبط در همین بخش  مطالعه نمایید.


دنبالک ها: لینک مرتبط سایت کاشانه ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 17 آذر 1394 11:28 ب.ظ

اخبار مجلس و پیگیریهای وزارت جهاد

نویسنده : سایت مهاب شهر شنبه 14 آذر 1394 11:35 ب.ظ  •   

از مالکین محترم تقاضا میشود اخبار قبلی را به دقت مطالعه تا مطالب ذیل مفید فایده باشد :

1- دکتر هاشمی نماینده محترم تهران و رئیس کمیسیون عمران مجلس در نامه ای تند و بی سابقه از عدم پاسخ به موقع وزارت جهاد در مورد تهیه گزارش جهت دفتر مقام معظم رهبری انتقاد کرده اند.

2- پس از تجمع مورخ 20 مهر در مقابل وزارت جهاد و ورود آقای فریدون نورین بازرس ویژه وزیر جهاد که در اخبار قبلی منتشر گردیده است نمایندگان مالکین جلسات مستمر با ایشان داشته اند که اهم آن دو مرتبه بازدید آقای نورین از زمینهای نیاوران میباشد که توسط خانم نورمحمدی دو بحث کلیدی کاملا تشریح گردید یکی معوض بودن این زمینها و تمایز شرایط آن از زمینهای دیگر و دیگری ساخت و ساز های موجود در اطراف  و مجاور آن که تاثیر این دو بازدید نسبتا طولانی بر نظر آقای نورین (بازرس ویژه وزیر) قابل تامل است و نظر ایشان بر تامین معوض داخل شهر تهران از منابعی که با درایت ایشان طرح و بررسی می گردد .

3- بحث کمیسیون اصل 90 ارتباطی به تعاونی مهاب قدس پیدا نمیکند ولی اجمالا توضیح داده میشود. همانگونه که مالکین محترم اطلاع دارند در جریان دادگاه و شکایت منابع طبیعی برای زمینهای نیاوران با دفاعیات مستمر خانم نورمحمدی حکم به نفع مالکین اخذ گردید ولی در مورد دیگر تعاونی ها با استرداد دعوی از سوی وزارت جهاد قضیه خاتمه یافت. در این راستا و در خصوص علت استرداد دعوی کمیسیون اصل 90 از وزیر جهاد توضیح خواسته است که با گزارش کارشناسی جامع خانم نورمحمدی و تنی چند از نمایندگان دیگر توسط آقای نورین به مجلس تقدیم گردید که ثابت کرد واگذاریها به دیگر تعاونی ها  قانونی بوده است .

خوانندگان محترم لینک مرتبط در همین بخش در همین راستا قابل مطالعه می باشدبرچسب ها: مهاب شهر ، مالکین زمینهای نیاوران ،
دنبالک ها: لینک مرتبط سایت کاشانه ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 آذر 1394 12:44 ق.ظ