تبلیغات
سایت مالکان زمین های امامزاده قاسم-نیاوران خیابان بوکان - مطالب دی 1394

اعتراض شدید کارگروه به گزارش هاشمی

نویسنده : سایت مهاب شهر یکشنبه 27 دی 1394 09:41 ب.ظ  •   

کارگروه منتخب نمایندگان تعاونی ها و تشکل های قانونی در پاسخ به گزارش غیر کارشناسی و توهین آمیز دکتر هاشمی رئیس کمیسیون عمران مجلس به دفتر رهبری نامه اعتراض آمیزی به ریاست محترم مجلس دکتر لاریجانی ارسال و نسخه ای از آن به برخی وزرا و مسئولین ارسال گردیده است.
در این جوابیه پر محتوا ضمن اعتراض به ادبیات مورد استفاده جناب دکتر هاشمی  بر مواردی چون عدم ارائه پیشنهاد عادلانه  و عدم انعکاس خواسته های مشروع و قانونی مالکان و ذینفعان و تبعات ارائه چنین گزارشاتی در ایجاد نارضایتی مردم از مسئولین تاکید گردیده و خواستار اصلاح گزارش به نحو شایسته جهت دفتر رهبر فرزانه انقلاب گردیدند.
مالکان محترم متن کامل نامه کارگروه محترم را در بخش ادامه مطلب در همین بخش به دقت مطالعه فرمایید.

ادامه مطلب
برچسب ها: مهاب شهر ، زمینهای امام زاده قاسم نیاوران ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 27 دی 1394 11:09 ب.ظ

خبر مهم : زیتون دست بكار شد

نویسنده : سایت مهاب شهر یکشنبه 20 دی 1394 11:23 ق.ظ  •   

 شهرك زیتون
مالكین شهرك زیتون در  18 دی ماه یعنی تنها پس از پنج روز از تجمع سیزده دی در اقدامی جهادی و انقلابی بر سر زمینهای خود رفته و كار پیاده سازی زمینهای خود را بصورت خود جوش شروع نمودند.
هجدهم دی همچون هفته پیش شهرك زیتون مملو از مالكین بود.
همچون هفته پیش از ساعات اغازین صبح جنب و جوش و تلاش در شهرك دیده میشد و نشانی از رخوت نبود.
از ساعات اغازین صبح مسئولین شهرك به همراه كارگروه های اجرایی مشغول تقسیم كار و اجرای برنامه های از پیش تعیین شده بودند.  هر لحظه بر تعداد جمعیت افزوده می شد. تعدادی مهندس و كارشناس با عوامل اجرایی با در دست داشتن نقشه های بزرگ مشغول پیاده سازی زمین ها و بررسی شرایط موجود و عده ای نیز با نظارت بر كار كارگران مشغول پی كنی و پیاده سازی زمین ها و در گوشه ای دیگر همچون هفته پیش عده ای مشغول تثبیت راه های بسته شده و بستن راه های اضافه باقی مانده !!!
اما روبروی حسینیه سیدالشهدا(ع) حال و هوای دیگری داشت.
مالكین محترم ادامه این خبر جذاب بهمراه تصاویر زیبا  را از طریق لینك مرتبط در همین بخش مطالعه فرمائید.

برچسب ها: مهاب شهر ، زمینهای امام زاده قاسم نیاوران ،
دنبالک ها: منبع خبر : سایت شهرك زیتون ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 20 دی 1394 01:23 ب.ظ

گزارش کمیسون عمران به دفتر رهبری و رئیس مجلس

نویسنده : سایت مهاب شهر یکشنبه 20 دی 1394 01:11 ق.ظ  •   

نامه هاشمی به لاریجانی و وحید حقانیان


جناب اقای دکتر لاریجانی       ریاست محترم مجلس شورای اسلامی
جناب آقای وحید حقانیان معاون محترم امور ویژه دفتر مقام معظم رهبری
 
با سلام و تهیت
همانگونه که مستحضرید پس از انکه معضلات ناشی از تصرفات اراضی عمومی شمال و شرق تهران به استحضار دفتر مقام معظم رهبری رسیده و مورد دستور معظم له مبنی بر ضرورت آزاد سازی با حفظ و رعایت حقوق ذینفعان قرار گرفت،موضوع طی گردشکار تنظیمی معاونت محترم امور ویژه دفتر معظم له با شماره مکاتبه 8279 مورخ 17/10/93 به مجلس شورای اسلامی ارسال و با نظر جناب اقای دکتر لاریجانی ثبت شده به شماره 14829مورخ 22/10/93 مبنی بر پیگیری با حضور وزرای محترم راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی تا حصول نظرات رهبری،به کمیسیون عمران ارجاع میگردد.
پیرو گزارش اول به شماره 85435/52/د مورخ 6/12/93 جمع بندی آخرین نتایج ماسله تا تاریخ 9/9/94 عبارت است از : پس از سه جلسه کمیسونی و اقدامات بخش دولتی اکنون مکانیزم لازم برای انجام موضوع و حصول نظرات مقام معظم رهبری در آزادسازی اراضی متصرفه همراه با احقاق حقوق مکتسبه مردم ذینفع ایجاد و با اتخاذ تصمیمات و تدوین برنامه و روش تقسیم کار و تایین مسول انجام و تامین اراضی معوض شرایط لازم برای اجرای این مهم فراهم شده است . لذا بایستی موضوعات ذیل مورد تدبیر،پیگیری و در دستور کار مستمر قرار داشته باشد : 
1.با توجه به فراهم شدن کامل زمینه حل مشکل ،همکاری مناسب تر و جدی تر وزیر محترم راه و شهرسازی بالاخص در سرعت بخشی و عملیاتی کردن تصمیمات از قبیل تعجیل در برسی و تصویب کاربری اراضی معوض ،ارسال گزارش مورد تاکید در جلسه مورخ 4/8/94 (با وجود تاخیر دو ماهه از آخرین مهلت یک هفته تیین شده) و دیگر اقدامات مصوب ،بایستی مورد توجه قرار گیرد .
2. کلیه اقدامات تابع برنامه زمان بندی شده و نحوه انجام مورد برسی،ارزیابی و پیگیری قرار گیرد.
3. استانداری تهران نسبت به وظیفه محوله در احصا و ارایه لیست نهایی اشخاص محق تعجیل نماید.
4 . به محض تغییر کاربری اراضی معوض،آزادسازی بلادرنگ انجام و حقوق افراد در فرایند احصای آن و از محل اراضی معوض احقاق گردد که در این مهم تعیین متولی اقدام و همکاری قوه قضاییه شرط اساسی میباشد . 
5 . قوه قضاییه با توجه به ضرورت ورود جدی به شناسایی متخلفین موثر در بروز این مشکل ،اقدام به برخورد قانونی را بایستی راسا و با فوریت آغاز نماید.
ضمنا خلاصه گزارش اقدامات ،به شرح پیوست تقدیم میگردد.بدیهی است موضوع تا حصول کامل نظرات معظم له پیگیری و نتایج حاصل در گزارش های اتی ارایه خواهد شد .
 
                                                                                         سید مهدی هاشمی رییس کمیسون عمران
مالكین محترم تحلیل گزارش فوق از لینك پیوست ( سایت كاشانه ) و همچنین قیمتهای منطقه نیاوران از لینک مرتبط در همین بخش قابل ملاحظه می باشد.


برچسب ها: مهاب شهر ، زمینهای امام زاده قاسم نیاوران ،
دنبالک ها: لینک مرتبط : سایت کاشانه ، منبع قیمت : ایران جیب ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 20 دی 1394 10:26 ب.ظ

انعكاس در خبرگزاری معماری نیوز

نویسنده : سایت مهاب شهر چهارشنبه 16 دی 1394 05:34 ب.ظ  •   

معماری نیوز
در پی انتشار خبر اقدام مالكین تعاونی ها   و تشكل های قانونی خبر گزاری
معماری نیوز  اینبار خبر تسنیم را در سایت خود منتشر كرد كه برای مطالعه
 آن از طریق لینك مرتبط  در همین بخش اقدام نمایید . 
برچسب ها: مهاب شهر ، زمینهای امام زاده قاسم نیاوران ،
دنبالک ها: منبع خبر : معماری نیوز ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 16 دی 1394 05:49 ب.ظ

انعكاس در خبرگزاری تسنیم

نویسنده : سایت مهاب شهر سه شنبه 15 دی 1394 11:59 ق.ظ  •   


بالاخره یك خبر گزاری  بنام تسنیم  مشكل دیرینه مالكین و تعاونی ها را كه دلیل اصلی تجمع سیزدهم دی ماه بود  در سایت خود انتشار داد ولی علی رغم اعلام موضوع تجمع سر دبیر محترم از انتشار  و بیان  تجمع انجام شده و خبر مرتبط با آن خودداری نموده اند

 بهر حال مالكین محترم متن كامل این خبر را از طریق لینك پیوست در همین بخش بصورت كامل مطالعه نمایند
برچسب ها: مهاب شهر ،
دنبالک ها: منبع خبر : خبرگزاری تسنیم ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 15 دی 1394 05:15 ب.ظ

متن بیانیه تجمع

نویسنده : سایت مهاب شهر دوشنبه 14 دی 1394 11:12 ب.ظ  •   

بسم الله الرحمن الرحیم 

شماره:1450ت.م
یکشنبه 13 دی ماه 1394
پیوست: دارد  

إِنَّ اللّهَ یَأْمُرُكُمْ أَن تُؤدُّواْ الأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا وَإِذَا حَكَمْتُم بَیْنَ النَّاسِ أَن تَحْكُمُواْ بِالْعَدْلِ إِنَّ اللّهَ نِعِمَّا یَعِظُكُم بِهِ إِنَّ اللّهَ كَانَ سَمِیعًا بَصِیرًا 

عریضه تقدیمی از سوی بسیجیان، ایثارگران ، جانبازان ، رزمندگان ، جهادگران ، آزادگان و مالکین زمینهای واقع در حریم شمالی تهران ( تعاونی های مسکن و شرکتهای مرتبط)  به محضر:  

حضرت آیت اله العظمی امام خامنه ای مد ظله

رهبرمعظم انقلاب اسلامی ایران

جَعلَ الله سُبحانه حُقوقُ عبادِهِ مُقدّمهً علَی حُقُوقهِ فَمنْ قامَ بِحقُوقُ عبادالله کانَ ذلک مؤدّیاً الی القیامِ بِحقوقِ الله                                                                             مولای متقیان علی (ع(

سلام علیکم ؛

جهت مطالعه ادامه بیانیه به بخش ادامه مطلب مراجعه نمایید


ادامه مطلب
آخرین ویرایش: دوشنبه 14 دی 1394 11:35 ب.ظ

خبر تجمع مالکین

نویسنده : سایت مهاب شهر دوشنبه 14 دی 1394 10:34 ب.ظ  •   

اولین باری است که چنین اجتماعی را می بینم، نه تظاهرات است، و نه اعتراض، جمع جمع غمگینان، مال باختگان که در عسر و حرج شدیدی قرار دارند، میگوید از هر جا که به ما ضربه ای می رسد به دولت پناه می بریم تازه آن هم دولتی که نظامش اسلامی است امان!

از دست دولت به که پناه ببریم و ناخودآگاه به یاد سوره شعراء آیه 227 می افتم ((برای انتقام از ستمی که در حق آنها شده از حق یاری خواستند))

اما صدایم به جایی نمی رسد به کنار دستیم می گویم چیزی شده می گوید دیگر چه می خواهی بشود((3000 سه هزار)) روز است که با دلخوشی به رهبر و فرمانش منتظریم اما گویی به شوخی گرفته اند پسر بلند قد جوانی که ظاهری بسیار سالم دارد می گوید در ارتفاع خط 2020 متری در دهها نقطه شمال تهران ساخت و ساز کرده اند و عکس ساختمانها را به مردم نشان میدهد. فهمیدم که این تجمع دردهاست، دردهای دل مردم.

دختری جوان می گوید گفتیم آقای روحانی که اسم دولتش مثلا تدبیر و امیدست تخریبمان کرده و دیگری می گوید تهدید کردند که سندها را ابطال می کنند نه خانی رفته نه خانی آمده.

پیره مردی می گوید من راننده تاکسی ام ته اتوبان همت دارند صدهزار واحد مسکونی، تجاری می سازن اونوقت من پیرمرد که با حقوق بازنشستگی و تاکسی کار می کنم هشتم گرو نهمه. از آقای به نام آخوندی که وزیر راه و شهرسازی است دل پری دارند می گویند بهترین جا زمین خریده ایم حالا می خواهند به ما آشغالدونی  بدهند  شخصیت ما را زیر سوال برده اند مالی که شرعی، قانونی طبق آیین خدا پیغمبر خریده ایم.

خانمی سرد و گرم چشیده که موهای یکدست سپیدش از زیر چارقدش معلوم است می گوید پس پولمان را در بانک هم نگذاریم من که سالها ندیدم دولت چیزی بفروشد سند بدهد بعد نه بگذارد بفروشیم و نه بسازیم.

سرگیجه نام آخوندی گرفته ام و 3000 روز فرمان رهبر. خانمی می گوید نگران نباشید اول خدا بعد فرمان رهبر چگونه جرات می کنند فرمان رهبر را ...... 


ادامه مطلب
برچسب ها: مهاب شهر ، زمینهای امام زاده قاسم نیاوران ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 15 دی 1394 12:08 ق.ظ


تعداد کل صفحات ( 2 ) 1 2