تبلیغات
سایت مالکان زمین های امامزاده قاسم-نیاوران خیابان بوکان - اطلاعیه ضرب الاجل ارائه وكالت نامه از سوی نماینده دولت

اطلاعیه ضرب الاجل ارائه وكالت نامه از سوی نماینده دولت

نویسنده : سایت مهاب شهر شنبه 15 آذر 1393 09:49 ق.ظ  •   

چهارشنبه 12 آذر باحضور سه نفر از اعضاء دبیرخانه تعاونی ها و تشكل های قانونی جلسه ای با آقای پژمان ریاست محترم سازمان ملی زمین و مسكن وزارت مسكن و شهر سازی تشكیل گردید. آقای پژمان ضمن تاكید بر اینكه در پیشنهاد دولت همه تمهیدات لازم آماده و فقط منتظر معرفی 7 نماینده از بین نمایندگان 34 تعاونی جهت بررسی های كارشناسی در جلسات مسكن و شهرسازی ؛ قوه قضائیه ؛سازمان زمین و مسكن و ابلاغ پیشنهاد به مالكین می باشند.

درپی این مهم عصر همان روز جلسه فوری دبیرخانه با حضور نمایندگان همه تعاونی ها و تشكل های قانونی تشكیل و رای گیری جهت انتخاب 7 نماینده انجام گردید و سركار خانم نورمحمدی ؛آقایان اسفندیاری ،ساوالانیان ،قلیچ خانی ،میرافضلی ،اله دادی ( محرم خانی )  و توسلی انتخاب گردیدند.

از آنجائیكه قبلا نیز در مورد وكالت به نماینده انتخابی  خود در همین سایت توضیحات لازم ارائه گردیده و همچنین الزام نماینده دولت بر ارائه وكالت نامه های مالکین از سوی نمایندگان انتخابی ( 7 نفر ) مع الوصف بار دیگر تاكید می نماید نسبت به انجام وكالت نامه به یک نماینده خود که در مورد زمینهای امام زاده قاسم سرکار خانم نور محمدی می باشند در اسرع زمان ممکن و قبل از تعیین مهلت در دفتر خانه 499 اقدام فرمایید .

بدیهی است نمایندگان و دولت هیچ مسئولیتی در قبال افرادی كه وكالت نداده باشند نخواهند داشت.

ضمنا محتوای کلی جلسه را از لینک های مرتبط مطالعه نمایید.برچسب ها: مهاب شهر ، زمینهای امام زاده قاسم نیاوران ، وكالت نمایندگان تعاونی ها ،
دنبالک ها: لینک های مرتبط ،
آخرین ویرایش: شنبه 22 آذر 1393 10:20 ب.ظ

چهارشنبه 19 آذر 1393 07:46 ب.ظ
سلام/بنده قبلا" به سرکارخانم نورمحمدی وکالت داده ام ظاهرا"نیازی به وکالت مجدد نمی باشد لطفا" دراین مورد توضیح دهید.
سایت مهاب شهر
با سلام
پاسخ جنابعالی در اخرین خبر سایت قابل دستیابی می باشد و به وضوح بیان گردیده است
دوشنبه 17 آذر 1393 11:05 ب.ظ
با سلام
از نظر من وکالت نامه مشکلی ندارد،لطفا آدرس دفترخانه مربوطه را اعتام نمایید،و همچنین همانطوری قبلا در این سایت اعلام کردم، از نمایندگان محترم درخواست دارم تا اهدافشان را اعلام نمایند،نه اینکه هرچه آقایان مشخص کردند،نماینده گان منتخب تایید نمایند و در آخر بگویند همینه که هست،برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید همه چیز شفاف باشد. با تشکر
سایت مهاب شهر
با سلام
اتفاقا دوستان در حال رایزنی پیرامون همین موضوع هستند و اهداف نمایندگان كسب منافع حداكثری است ولی دولت زمانی پیشنهادات را ارائه میدهد كه از نمایندگی قانونی نمایندگان منتخب اطمینان حاصل نماید.
دوشنبه 17 آذر 1393 01:00 ب.ظ
با سلام خدمت مدیر محترم سایت

لطفا در صورت امکان جمعه این هفته جلسه ای در محل زمین با حضور مالکان و سرکار خانم دکتر نورمحمدی در خصوص اتفاقات اخیر و اطلاع رسانی در این خصوص تنظیم فرمایید. با تشکر
سایت مهاب شهر
با سلام
با توجه به مشکلات تشکیل چنین جلسه ای اولا حد اقل ده روز قبل باید اطلاع رسانی گردد ثانیا اجازه دهید خانم نور محمدی در جلسات شرکت نمایند تا در آن روز پیشنهاد دولت یا دستاورد های دیگر را اعلام و نظر سنجی نمایند چون نمیشود مجددا مردم را به فاصله کمی دوباره از راههای دور و نزدیک جمع کرد.
یکشنبه 16 آذر 1393 03:54 ق.ظ
با سلام و تشکر از زحمات جنابعالی و دوستان. به نظر من وقتی وضعیت زمین مشخص گردد برای همه اعضا تعیین می شود . بنابراین اینکه اگر شخصی وکالت نداد ، دولت هیچ مسئولیتی در قبال آن فرد ندارد یک چیز بی معنی می باشد.
سایت مهاب شهر
با سلام
لطفا از طریق لینک های مرتبط این بخش موارد مطروحه در جلسه را مطالعه نمایید و دولت میگوید که باید بداند که آیا شما نماینده و وکیل اعضاء هستید یا صرفا یک مالک هستید ؟؟؟چون امکان مراجعه تک تک مالکین وجود ندارد و تنها راه اثبات این مطلب از نظر قانونی وکالت است و با مطالعه متن وکالت نامه پاسخ شما حاصل میگردد البته اگر این مهم انجام نشود بعدا فرد با دولت طرف حساب میشود و چون مورد تکی میباشد باید هر پیشنهادی را بپذیرد و امکان اعتراض دسته جمعی را عملا ندارد.بحث ما در وکالت کسب منافع حداکثری اعضاء میباشد.
شنبه 15 آذر 1393 10:12 ب.ظ
با سلام/ قبل از دادن وکالت نامه بهتر است فیمت زمینها مشخص شود و زمینهای معوض مشخص گردد انسان زنده نیازی به وکیل ندارد
سایت مهاب شهر
با سلام
لطفا متن وکالت نامه را مطالعه فرمایید ضمنا این موضوع کاملا اختیاری میباشد فقط جنابعالی نمیتوانید عدم پیگیری کار خود را از نماینده بازخواست نمایید.چون این خواسته دولت است ضمنا به لینک مرتبط همین بخش نیز سر بزنید
شنبه 15 آذر 1393 09:37 ب.ظ
با سلام اگر دادن وکالت نامه الزامیست لطفا در روزنامه های کثیر الانتشار اطلاع رسانی کنید یا دولت خودش رسما اعلام کند نه اینکه تو این سایت خصوصی اعلام کنید
سایت مهاب شهر
با سلام
دولت از تعاونی ها خواسته این امر انجام پذیرد و ممکن است در روزنامه هم اگهی شود و این سایت بنا به تعهد اخلاقی در اطلاع رسانی به موقع این مطلب را به محض حصول اطلاعات درج نموده است. شما میتوتنید از طریق جراید پیگیری بفرمایید.
شنبه 15 آذر 1393 06:34 ب.ظ
با سلام

انان که از این وضعیت اطلاع ندارند و سایتو... نمیشناسند و زمینشان را دارند در اگهی ها به قیمت نا چیز می فروشند تکلیفشان
چیست ؟
سایت مهاب شهر
با سلام
آدرس سایت به صورت پیامک در چند نوبت برای مالکین ارسال و ضمنا از نظر رتبه بندی سایت کافی است کوچکترین جستجو در گوگل انجام گردد و سایت جزو اولین یافته ها قابل دسترسی است. بهر حال پیگیری از منابع وظیفه اعضاء میباشد.
شنبه 15 آذر 1393 06:34 ب.ظ
با سلام

انان که از این وضعیت اطلاع ندارند و سایتو... نمیشناسند و زمینشان را دارند در اگهی ها به قیمت نا چیز می فروشند تکلیفشان
چیست ؟
سایت مهاب شهر
با سلام
پاسخ مشابه داده شده لطفا مطالعه فرمایید.
شنبه 15 آذر 1393 06:05 ب.ظ
با سلام

به نظر بنده الزام به دادن وکالت، محلی از اعراب ندارد. بنده سند منگوله دار دارم و دولت طبق نظر مقام معظم رهبری موظف است معوض زمین بنده را دو دستی تقدیم نماید.مدیر محترم سایت لطفا جو گیر نشوید.
سایت مهاب شهر
با سلام
مطالب در همه سایت ها گذاشته شده و ما هم تعهد اخلاقی داده ایم که اخبار را به موقع از طریق سایت اطلاع رسانی کنیم و جو خاصی ایجاد نشده که جنابعالی به آن تاکید فرمودید اتفاقا این مهم جزو اولین مطالب سایت بوده و خیلی پیشتر از این مطرح و حدود یک سوم از اعضاء انجام داده اند و جو و فضای تازه ای برای سایت نیست. این امر کاملا اختیاری و انشا ال... دولت موظف به انجام وظیفه خود برای حضرتعالی که سند منگوله دار دارید میباشد.
شنبه 15 آذر 1393 05:25 ب.ظ
باسلام/انتخاب به جاوشایسته سرکارخانم دکتر نورمحمدی رابه عنوان یکی ار منتخبین تعاونی های مسکن تبریک عرض نموده موفقیت ایشان را جهت رسیدن به همه اهداف منطقی وبه حق مالکین مهاب قدس ازدرگاه خداوند آرزومندم.
سایت مهاب شهر
با سلام
از حسن توجه و قدر شناسی شما تشکر بعمل می آید و سرکار خانم نورمحمدی نیز با تمام توان تلاش خود را جهت کسب منافع حداکثری وکلای خود مبذول مینمایند.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر